Juniorky z Levíc s bodom

29.10.2017 / LP

Kadetky hrali opäť proti juniorskému družstvu. Tentokrát to bol VKP. Výsledok sa do kadetskej tabuľky nezapočítava, preto znova v našom družstve dostali šancu dievčatá, čo hrávajú menej a sú podstatne mladšie, ako ich súperky. Aj keď prehrali, zápas splnil očakávania a dievčatá predviedli dobrý výkon.

KADETKY:

VKP Bratislava juniorky - ŠVK Pezinok 3:0 (18,15,22)

ŠVK: Drnáková, Sagálová, Sekaninová, Onuferová, Rusnáková, Satková (Škanderová S., Wirthová T., Hojstričová, Tilandyová S., Verešová)

Prvoligové juniorky cestovali do Levíc. Očakávali sa vyrovnané stretnutia, no bohužiaľ, tomu tak v prvom zápase nebolo. Pod neistý a rozpačitý výkon, sa určite podpísali aj problémy s dopravou cestou na zápas a zranenia a iné veci, ktoré zabránili v týždni dievčatám trénovať.
Druhý zápas už bol omnoho lepší. Dievčatá bojovali a zaslúžene dotiahli súboj do piateho setu. V ňom však nezachytili úvod a prehrávali už 7:0. Toto manko je v tomto skrátenom sete prakticky nemožné dobehnúť a ani sa tak nestalo. Tento set dievčatám vôbec nevyšiel. Z Levíc si tak aspoň odvážajú bod. Teraz majú dva týždne na doliečenie zranení, aby 11.11.2017 porazili doma nováčika z Prievidze.