Juniorky porazili Prievidzu

11.11.2017 / LP

Juniorky dnes mohli viac vyniknúť ... Proti družstvu, ktoré malo iba šesť hráčok, chýbala im výstroj a celkovo nemá výkonnosť, sme sa dosť vytrápili.
Hlavne naše neúspešné série bodov, nás môžu v budúcnosti mrzieť. V 1.sete sme viedli 7:2, zrazu bolo 7:8. Potom sme viedli 22:12, no rýchlo bolo 22:19. Aj v druhom sete sme viedli 22:12, ... V treťom 19:6, ... Vždy sme si to však skomplikovali, no našťastie, výsledok sme si postrážili.

Druhý zápas začal podobne. Viedli sme 6:1, potom sme znova zbytočne kopili našu vlastnú nevynútenú chybu jednu za druhou a bolo 11:11. Potom sme sa ťahali bod po bode, až do stavu 20:20. Päť našich, len a len našich chýb, znamenal, že sme zbytočne prehrali set. Našťastie to konečne dievčatá pochopili ... Začali hrať účelový volejbal a v ďalších setoch súpera jednoznačne predčili.
Ďalšie výhry v súťaži sa samozrejme cennia, no musíme si už začať aj zvykať, že v niektorých zápasoch budeme my favorit. To musíme jednoznačnejšie potvrtdiť na ihrisku.

ŠVK Pezinok - Prievidza 3:0 (19,21,17) a 3:1 (-20,15,9,12)

ŠVK: Mäsiarová, Michalková, Noskovičová, Tahotná, Hrešová, Rarigová, liberá Kováčová a Otiepková (Onuferová, Juschka, Solmošiová, Šimonovičová, Babiaková, Sekaninová)