Kadetky nestačili na Sláviu

07.11.2017 / LP

Kadetky dnes čakal ťažký súper. V domácom prostredí sa proti nim postavil minulosezónny Majster SR. Napriek tomu, rozdiel nebol až tak očividný a naše dievčatá toho mohli v stretnutí dokázať viac. V každom sete však spravili 5-6 vlastných chýb po sebe, čo ich nakoniec stálo lepší výsledok. Mrzieť ich môže najmä druhý set, v ktorom pri podaní striedajúcej Sagálovej, dotiahli súpera z 15:21 na 20:21. Bohužiaľ, od tohto stavu, už naše dievčatá nespravili jednu dobrú akciu. Naopak, súper len podával a my sme kazili aj ľahké lopty. Napriek tejto prehre, má toto družstvo veľký potenciál, no musí zlepšiť najmä svoju mentálnu prípravu na zápas a vo viacerých činnostiach si viac veriť. "Strašiaky" Slávia a Bilíková už totižto neexistujú! Herne sme sa im určite priblížili, už to len dokázať na palubovke. Šancí na to v sezóne bude ešte dosť...