Kadetky aj žiačky stále v hre

19.03.2017 / LP

V ďalšom kole kadetiek, v skupine o 1.-6.miesto, privítali naše dievčatá družstvo Slávie UK "C". Predpokladalo sa, že tento súper nám výraznejšie problémy nenarobí, no naše dievčatá si situáciu samé komplikovali. Zvíťazili síce 3:0, čo bolo dôležité, no predvedená hra ich tešiť nemohla. Víťazstvom si udržali 3.miesto, čo im zatiaľ zaručuje účasť v baráži o postup na M-SR. Do konca súťaže ostávajú ešte tri kolá.

KADETKY:

ŠVK Pezinok - Slávia UK Dráčik "C" 3:0 (17,19,20)

ŠVK: Šimonovičová Ra., Tahotná, Noskovičová, Michalková, Hrešová, Neštinová, libero Kováčová (Rarigová, Hozenštoková, Sekaninová, Mácsová, Pokorná)


Naše druholigové družstvo žien malo odohrať zápas na domácej palubovke. Súper však ohlásil maródku a tak bol zápas odložený na náhradný termín.

ŽENY:

ŠVK Pezinok - IMA Bratislava

odložené


V sobotňajších dvojzápasoch žiačok, sme oba zápasy doma zvládli a ostali sme v hre o postup do baráže na M-SR. Najmä prvé stretnutie odohrali naše dievčatá výborne, čo ocenilo aj skvele fandiace publikum. V priebežnej tabuľke im patrí 4.miesto, so stratou jedného víťazstva na postupovú priečku. O týždeň (doma) sa práve o ňu pobijeme so Sláviou UK "A".

ST.ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok - Bilíkova Bratislava "B" 3:0 (14,13,18) a 3:0 (22,21,18)

ŠVK: Šimonovičová Ra., Michalková, Noskovičová, Juschka, Sekaninová, Rarigová (Onuferová, Hozenštoková, Satková, Mácsová, Rusnáková, Škanderová, Križanovičová)


Naše prvoligové juniorky tentokrát sklamali. Proti veľkému favoritovi nastúpili s až príliš veľkým rešpektom, čo im zväzovalo ruky aj nohy a zaslúžene hladko a rýchlo prehrali obe stretnutia.

JUNIORKY:

ŠVK Pezinok - Slávia UK Bratislava 0:3 (-5,-10,-18) a 0:3 (-11,-15,-9)

ŠVK: Zamecová S., Tahotná, Morávková, Michalková, Hrešová, Komadová, liberá Otiepková a Kováčová (Pokorná, Rarigová, Šimonovičová Ra.)


Tento volejbalový týždeň, dnes zavŕšili naše najmladšie dievčatá. Vo svojej turnajovej skupine, o celkové 7.-12.miesto, sa predstavili na turnaji v Studienke.

NAJMLADŠIE ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok "B" - VIVUS "C" 0:2 (-19,-7), VIVUS "D" 2:0 (15,20), Bilíkova "A" 0:2 (-7,-14), Bilíkova "B" 2:0 (16,21), Studienka "B" 0:2 (-5,-16)

ŠVK: Vidová, Hrnčiarová, Miškeríková, Kapinová, Michalcová, Angelovičová