Ženy otočili z 0:2, kadetky bez zisku setu

06.04.2016 / LP

Kadetky odohrali ďalší svoj zápas. Proti asi najlepšiemu družstvu na SR, však veľkú šancu nemali. Družstvu z Bilíkovej podľahli hladko 3:0.

ŠVK Pezinok - ŠŠK Bilíkova "A" 0:3 (-9,-14,-16)

ŠVK: Zamecová, Tahotná, Kopcová, Kunert, Michalková, Noskovičová, libero Kováčová (Mečková, Rafajová, Šimonovičová, Otiepková)

Popeláš Ladislav: Proti najlepšiemu družstvu na SR, v ktorého drese vynikala extraligistka Šunderlíková, sme veľkú šancu na úspech nemali. Napriek tomu, som s našim výkonom viacmenej spokojný. Pokiaľ sme nedostali eso, ktorých bolo ale dosť, dokázali sme s favoritom hrať vyrovnane.


V ďalšom zápase 2.ligy žien, sme sa predstavili na pôde Slovenských elektrární. Aj keď sme boli favoritom zápasu, museli sme ho otáčať z 0:2, čo sa nám napokon, zlepšenou hrou podarilo. V našom drese mala premiéru v ženskom drese juniorka Cibulová (libero).

Slovenské elektrárne - ŠVK Pezinok 2:3 (20,25,-12,-23,-9)

ŠVK: Štammová, Miškovská, Korená, Horáková, Ďurišová, Komadová, libero Cibulová (Ondrejkovičová, Bučková)

Haringa Matej: Po dvoch nie príliš vydarených setoch, kde sme sa nevedeli uvoľniť a hrali sme vo veľkom kŕči, sme dostali príručku od technicky nie príliš zdatného súpera. Potom sme však zapli na vyššie obrátky a zabrali ďalšie tri sety naplno, čím sme dokázali, že sme psychicky silné družstvo. Otočili sme stav z 0:2 na 3:2 čo je výborné, ale pri takýchto súperoch treba hrať viac sebavedomejšie a ľahšie si s ním poradiť.