Posledné zápasy roku 2016

18.12.2016 / LP

Kadetky v tomto kole sklamali. Podľahli na domácej palubovke družstvu, ktoré je tabuľkovo oveľa nižšie postavené. Aj keď naše družstvo nenastúpilo v plnej sile, víťazstvo, no najmä lepšia hra, sa od nich očakávalo. Aj napriek tejto prehre, ukončilo základnú časť na 5.mieste a postúpili do druhej časti, do bojov o postup na M-SR, kde bude systémom každý s každým, doma - vonku, bojovať šesť najlepších družstiev.

KADETKY:

ŠVK Pezinok - Slávia UK DRÁČIK "C" 0:3 (-14,-19,-16)

ŠVK: Šimonovičová, Hrešová, Rarigová, Mácsová, Satková, Noskovičová, libero Bozová (Hozenštoková, Onuferová, Kadárová, Tančárová Kl., Kormúthová)


Žiačky opäť hrali na pôde silného súpera. Tentokrát cestovali do Petržalky, kde sa proti VIVUSu stretli v priamom súboji o 4.miesto. Bohužiaľ, naša zostava bola poznačená chorobami a zraneniami a tak, bol súper nad naše sily.

ST.ŽIAČKY:

VIVUS Bratislava - ŠVK Pezinok 3:0 (14,25,14) a 3:1 (16,19,-18,24)

ŠVK: Šimonovičová, Satková, Kadárová, Juschka, Mácsová, Rarigová (Škanderová, Rusnáková, Encingerová)


Ako posledné v tomto roku, boli v akcii prvoligové juniorky. Opäť sa čakali vyrovnané zápasy a opäť bolo tomu tak. Prvé stretnutie zvládli naše juniorky na výbornú, keď si od súpera neustále udržiavali bodový odstup a plnili taktické pokyny. Aj vstup do druhého zápasu mali dobrý. Potom však začali kopiť chyby, súper sa chytil a otočil stretnutie.

JUNIORKY:

ŠVK Pezinok - Levice 3:0 (23,18,20) a 1:3 (22,-22,-24,-22)

ŠVK: Zamecová S., Rečlová, Noskovičová, Hrešová, Tahotná, Komadová, libero Otiepková (Morávková, Neštinová, Michalková, Kováčová)