Týždenný súhrn - Malokarpatské derby v náš prospech

11.12.2016 / LP

Kadetky v tomto kole jednoznačne potvrdili úlohu favorita a aj keď v mierne oklieštenej zostave, najslabšiemu súperovi v súťaži nedovolili uhrať v podstate nič a poľahky zvíťazili.

KADETKY:

ŠVK Pezinok - Slávia UK DRÁČIK "D" 3:0 (15,12,18)

ŠVK: Hozenštoková, Tahotná, Onuferová, Mácsová, Sekaninová, Noskovičová, libero Bozová (Tančárová Kl., Kormúthová)

Ženy si v poslednom tohtoročnom zápase "skrížili zbrane" v Malokarpatskom derby proti Modre. Proti družstvu, ktoré je v hornej časti tabuľky, podali veľmi dobrý výkon a zaslúžene zvíťazili. Stále tak u nich platí, že doma sú neporazené, no na ihrisku súpera ešte nezvíťazili. Po Novom Roku, tak majú pred sebou jasný cieľ ...

ŽENY:

ŠVK Pezinok - Modra 3:1 (13,24,-21,20)

ŠVK: Štammová, Rečlová, Morávková, Zamecová M., Vagnerová, Komadová, libero Otiepková (Bartošová, Tahotná, Kuzmová)

V sobotu žiačky vycestovali na Záhorie znova v oklieštenej zostave. Aj napriek tomu, sa im podarilo v jednom zápase vyhrať, čím si upevnili piatu priečku.

ST.ŽIAČKY:

Studienka - ŠVK Pezinok 0:3 (-15,-23,-22) a 3:1 (-16,22,12,16)

ŠVK: Hozenštoková, Sekaninová, Onuferová, Satková, Juschka, Drnáková (Mácsová, Škanderová)

V sobotu boli opäť v akcii aj prvoligové juniorky. Čakali sa vyrovnané zápasy a bolo tomu tak. Domáce volejbalistky však celkové výsledky môžu mrzieť. Prvé stretnutie mali rozohrané na 3:1, keď vo 4.sete viedli už 17:9. V druhom zápase zase, po jednoznačnom 1.sete (25:8), sa od nich čakal pokračujúci tlak, ktorý však neprišiel a zápas Záhoráčky otočili. Družstvu chýba ešte určitá herná disciplína, ktorú sa však budú snažiť už najbližšie dodržať.

JUNIORKY:

ŠVK Pezinok - Senica 3:2 (-21,18,18,-22,13) a 1:3 (8,-17,-17,-17)

ŠVK: Zamecová S., Rečlová, Noskovičová, Hrešová, Tahotná, Neštinová, libero Otiepková (Morávková, Komadová, Michalková, Šimonovičová Ra.)

V nedeľu mali svoje tretie turnajové kolo naše mladšie volejbalistky. Opäť sa im podarilo dvakrát zvíťaziť, no opäť na družstvo Bilíkovej nestačili.

MLADŠIE ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok - Bilíkova "D" 2:0 (7,6), IMA 2:1 (-17,21,6), Bilíkova "B" 0:2 (-12,-11)

ŠVK: Šimonovičová Ro., Sagálová, Verešová, Tilandyová E., Tilandyová S., Wirthová T., Wirthová S., Klamová