Ženy s prehrou, no po dobrom výkone

06.10.2016 / LP

Svoj prvý zápas v sezóne majú za sebou už aj naše ženy. Výrazne omladené družstvo sa predstavilo na palubovke jedného z ašpirantov na prvenstvo v tejto súťaži. V 1.sete naše mladé hráčky viedli 17:10 a v koncovke ešte 23:20, no ani to im nestačilo na víťazstvo. Druhý set si už ale postrážili a zaslúžene v ňom zvíťazili. Tretí set bol znova vyrovnaný a opäť v ňom rozhodla koncovka, ktorá aj tentokrát patrila skúsenejším domácim volejbalistkám. Štvrtý set bol najjednoznačnejší, no aj v ňom dievčatá bojovali o každú loptu. Zápas nakoniec teda patril Senčankám, no naše dievčatá sa za predvedený výkon hanbiť nemusia. Najmä obrana v poli bolana vysokej úrovni. Najbližšie sa predstavia opäť vonku, tentokrát v Hamuliakove (12.10. o 19:30 hod.).

Senec - ŠVK Pezinok 3:1 (23,-18,21,16)

ŠVK: Štammová, Hrešová, Neštinová, Kuzmová, Rečlová, libero Budinská (Bartošová, Bukovská)